5 grudnia 2017

Kurs masażu – O kursie

Kurs masażu - komiks

Wyjazd zarobkowy za granicę?

Utrata pracy?

Trudny moment życiowy?

A może po prostu chcesz się nauczyć masażu?

Po zapisaniu się na kurs masażu, pojawia się wiele pytań i wątpliwości.
Dlaczego ten kurs jest wartościowy?

• Po pierwsze, jest szybki. Oznacza to, że możesz w krótkim czasie dokonać zmiany w swoim życiu – zaoszczędzisz mnóstwo godzin i energii.
• Po drugie, jest to kurs bardzo intensywny. Kursant dostaje od nas mnóstwo materiałów dydaktycznych, a w części praktycznej uczy się przeprowadzania zabiegów od razu na całym ciele, a nie na poszczególnych partiach ciała – tu również zaoszczędzasz czas.
• Po trzecie, jest ekonomiczny. To znaczy, że kursant oszczędza również pieniądze. Chcąc kończyć przynajmniej trzy osobne kursy, kalkulacja finansowa byłaby zupełnie inna. Tutaj mamy trzy
w jednym.

Kurs: trwa jeden weekend (dostępny w każdy weekend miesiąca).
Koszt to 800 zł od osoby, osobom spoza Warszawy oferujemy zakwaterowanie (dwa noclegi) i posiłki w cenie kursu oraz pomoc w transporcie (odbieramy z dworca).
Kurs kończy się otrzymaniem zaświadczenia spełniającego standardy MEN-u.
Instruktorki prowadzące kurs posiadają wymagane uprawnienia i długoletnie doświadczenie w zawodzie masażysty.
Kursy masażu odbywają się w salonie „Daria”, znajdującym się w Piasecznie przy ulicy Geodetów 7a, który działa od 2001 roku oferując szeroki wachlarz usług. Są to : fryzjerstwo damskie i męskie, manicure, pedicure, kosmetyczne zabiegi upiększające np. mezoterapia igłowa, fale radiowe, endermologia oraz indywidualne terapie masażem.
Celem ukończenia kursu masażu jest zdobycie wiedzy i umiejętności pozwalających na rozpoczęcie nowej ścieżki kariery zawodowej. Pomagamy w formalnościach związanych z założeniem działalności, wykonaniem strony internetowej. Doradzamy przy wyborze podstawowego wyposażenia.
Zapisy na kurs masażu: zapisy